ROMAN NĚMEC

KALENDÁŘ

LEDEN 2024

1. leden Rene Trossman & Little Big Band Praha MAPA
11. leden 21:00 YoYo Band Mariánské Lázně VIP akce MAPA
12. leden 20:00 TOP Band Jana Smolíka Nymburk Ples města MAPA
13. leden 19:00 Bumerang Třeboradice MAPA
20. leden 20:00 Big Band Relax Dobrovice Ples města MAPA
26. leden 18:00 New Time Orchestra Praha VIP akce MAPA
27. leden 20:00 Carisma Písek Salsa ples MAPA

ÚNOR 2024

8. únor 19:00 Bodyguard Praha MAPA
10. únor 20:00 Kolínský Big Band Mnichovo Hradiště Ples města MAPA
15. únor 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
16. únor 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
17. únor 20:00 Big Band Sokolov Březová Ples města MAPA
18. únor 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
18. únor 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
23. únor 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
24. únor YoYo Band Olomouc MAPA

BŘEZEN 2024

3. březen 15:00 Legenda jménem Holmes Praha MAPA
8. březen 19:00 Bodyguard Praha MAPA
9. březen 19:00 Big Band Felixe Slováčka Čelákovice Ples města MAPA
10. březen 15:00 Bodyguard Praha MAPA
14. březen 19:00 Michal Prokop & Framus 5 Hradec Králové MAPA
21. březen 19:00 Jesus Christ Superstar Praha MAPA
28. březen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
29. březen 19:00 Between Berlin & BeBop Praha MAPA
29. březen 22:00 Rene Trossman & Little Big Band Praha MAPA
31. březen 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
31. březen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA

DUBEN 2024

5. duben 19:00 Slunce, seno, jahody Praha MAPA
6. duben 19:00 Slunce, seno, jahody Praha MAPA
12. duben 19:00 Big Band Relax Mladá Boleslav VIP akce MAPA
14. duben 15:00 Bodyguard Praha MAPA
17. duben 13:30 YoYo Band Praha Soukromá akce MAPA
25. duben 20:00 Michal Prokop & Framus 5 Brno MAPA
27. duben Michal Prokop & Framus 5 Horka nad Moravou MAPA

KVĚTEN 2024

1. květen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
4. květen 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
4. květen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
5. květen 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
9. květen 19:00 Bodyguard Praha MAPA
10. květen 19:00 Velký swingový orchestr Česká Třebová Česká Třebová MAPA
18. květen 20:00 YoYo Band Konstantinovy Lázně Zahájení lázeňské sezóny MAPA
25. květen 15:00 Slunce, seno, jahody Praha MAPA
30. květen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA
31. květen 19:00 Anděl Páně Praha MAPA

ČERVEN 2024

1. červen 21:00 YoYo Band Milíkov Sraz veteránů MAPA
2. červen 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
6. červen 19:00 Bodyguard Praha MAPA
8. červen 12:00 YoYo Band Velké Popovice Den Kozla MAPA
8. červen 21:45 Michal Prokop & Framus 5 Písek Festival Dotkni se Písku MAPA
12. červen 19:00 Michal Prokop & Framus 5 Chomutov Festival Otevřeno MAPA
13. červen Michal Prokop & Framus 5 Lom Velká Amerika MAPA
14. červen 18:30 YoYo Band Valečov MAPA
15. červen 18:30 YoYo Band Kolešov MAPA
16. červen 15:00 Anděl Páně Praha MAPA
21. červen 22:30 Michal Prokop & Framus 5 Opava MAPA
22. červen Michal Prokop & Framus 5 Ostrov u Karlových Varů MAPA
23. červen 18:00 Lédl Jazz Q Turnov MAPA
26. červen 19:45 Michal Prokop & Framus 5 Praha MAPA
28. červen YoYo Band Brno MAPA
29. červen Big Band Felixe Slováčka Cheb MAPA
30. červen 18:30 YoYo Band Úsobí MAPA

ČERVENEC 2024

5. červenec YoYo Band Horní Dvorce MAPA
6. červenec Michal Prokop & Framus 5 Chýše MAPA
12. červenec 21:00 Rene Trossman & Little Big Band Praha MAPA
13. červenec 20:00 YoYo Band Zálší u Chocně MAPA
14. červenec 18:00 YoYo Band Jablunkov MAPA
20. červenec 20:30 YoYo Band Harrachov MAPA
21. červenec 18:00 YoYo Band Stonava MAPA
25. červenec Michal Prokop & Framus 5 Vesec u Liberce Festival Benátská 2024 MAPA
25. červenec YoYo Band Vesec u Liberce Festival Benátská 2024 MAPA
27. červenec YoYo Band Libčeves MAPA
27. červenec YoYo Band Lipová u Chebu MAPA

SRPEN 2024

3. srpen Michal Prokop & Framus 5 Čeladná MAPA
6. srpen Michal Prokop & Framus 5 Telč Festival Prázdniny v Telči MAPA
9. srpen Michal Prokop & Framus 5 Všetice Festival Krásný ztráty MAPA WEB
17. srpen 17:00 YoYo Band MAPA
23. srpen Michal Prokop & Framus 5 Trutnov Festival Trutnoff MAPA
24. srpen Michal Prokop & Framus 5 Rožnov pod Radhoštěm MAPA
24. srpen 21:00 YoYo Band Olbramice MAPA
31. srpen YoYo Band Starý Plzenec MAPA

ZÁŘÍ 2024

5. září YoYo Band Ostrava MAPA
6. září Big Band Felixe Slováčka Hostivice MAPA
7. září YoYo Band Roudnice nad Labem MAPA
7. září 20:30 YoYo Band Mostek MAPA
14. září YoYo Band Újezd u Přelouče MAPA
15. září 19:00 Big Band Felixe Slováčka Praha MAPA
21. září YoYo Band Hodonín MAPA
28. září YoYo Band Kutná Hora MAPA

ŘÍJEN 2024

5. říjen 20:00 YoYo Band Valtice MAPA
9. říjen Michal Prokop & Framus 5 Žďár nad Sázavou MAPA
10. říjen Michal Prokop & Framus 5 Brno MAPA

LISTOPAD 2024

7. listopad Michal Prokop & Framus 5 Kladno MAPA
23. listopad Michal Prokop & Framus 5 Praha VIP akce MAPA

PROSINEC 2024

6. prosinec 19:00 Velký swingový orchestr Česká Třebová Česká Třebová MAPA
21. prosinec Michal Prokop & Framus 5 Praha MAPA